• Română
  • English
  • Русский

Composition of the Committee

Numele, prenumele Anul naşterii Funcţia Telefon, e-mail

Petru Bolgaru

10.08.1966

Preşedinte al Comitetului sindical IT „Registru”

022 50-4659,
504060-FAX, 068444717
bolgaru@registru.md

Violeta Harea

01.08.1972

Vicepreşedinte al Comitetului sindical, şef al SEDP Centru mun. Chişinău

022 50-4025, 213078, 069072829
sef.01@office-01.registru.md

Victoria Grosu

21.08.1970

Vicepreşedinte al Comitetului sindical, metodist  DDP

022 50-4695, 069101545,
victoria.grosu@registru.md

Igor Turchin

31.05.1963

Membru al Comitetului sindical, şef al SEDP Botanica mun.Chişinău

022 506993, 568968-FAX, 068077763 turchin.igor@registru.md

Anatolie Ursu

02.12.1979

Membru al Comitetului sindical, şef SET nr.4 mun. Chişinău

022 520254, 069176393
sef.80@office-80.registru.md

Valentina Gîrneţ

22.11.1972

Membru al Comitetului sindical, şef secţie TPD al  DCTPD

022 50-4480, 079461221 girnet.valentina@registru.md

Boris Ursu

07.10.1955

Membru al Comitetului sindical, şef-adjunct secţie DL

022 50-4487, 069278599 ursu.boris@registru.md

Nadejda Meşcoi

02.10.1983

Membru al Comitetului sindical, şef adjunct secţie DDP

022 50-4058, 068680552 mescoi.nadejda@registru.md

Galina  Gorgos

10.09.1978

Membru al Comitetului sindical, inginer proiectant  DRSI

022 504-4186, 079402147 galina.gorgos@registru.md

Ion Bodrug

30.08.1981

Membru al Comitetului sindical, Şef birou DATA

022 50-40-95, 069178635
bodrug.ion@registru.md

Liliana Botezatu

08.02.1975

Membru al Comitetului sindical, metodist DAS al DMPS

022-50-4048, 060591177
liliana.botezatu@registru.md

Ana Terentiev

10.01.1982

Membru al Comitetului sindical, metodist DIÎMT şi CCA

022 504919, 069023550 ana.terentiev@registru.md

Olga Molceanova

17.02.1974

Membru al Comitetului sindical, inginer DPD

022 504349, 069456919,
maxolea@mail.ru;